LIFESTYLE

SnapsFromKitchen #1

Jak napovídá název článku, rozhodla jsem se založit novou rubriku, která bude zaměřená víceméně pouze na jídlo. Jídlo z mé vlastní výroby, jídlo z výroby cizí, kupované či nějaké nové objevy a tipy. A nejčastěji to budou tipy například ze zdravé výživy, kde už jsem pravidelným zákazníkem nějaký ten rok.

Stejně jako do zdravé výživy, tak na tento salát do Pizzerie Ter Caffé v Uherském Hradišti už chodím skoro 7 let. Je to už taková tradice, jediná odlišnost je v tom, že před 2 lety ze záhadného důvodu tento supersalát ochudili o těstoviny, které ho dělaly ještě větším supersalátem (upřímně řečeno je to prachsprostá zelenina s kuřecím masem a dresinkem, ale..). No a protože je to tradice, vždy si na něj zajdeme při nějaké příležitosti (nebo když kolem této restaurace prostě procházíme). Tentokrát to byl ale první případ – a to oslava mé maturity ! 😀

U toho stereotypu zůstanu a poinfurmoji vás ještě o kaši. Jakékoliv. Ovesné, jáhlové, pohankové, rýžové,.. S borůvkami, malinami, jahodami,..Vážně jakékoliv.

Veřejně se prohlašuji za megavelkého milovníka a pravidelného konzumenta, jelikož je tento pokrm na mém stole  každé ráno už asi 4 roky. Vážně. A pořád mě to neomrzelo.

Ovšem někdy, když zrovna nejsem líná a mám čas, se odhodlám i na takovéto experimenty. Aby bylo jasno, tyhle lívanečky vypadají vcelku dobře a nepotrhaně jenom proto, že jsou ze směsi od Nutrendu (Protein pancake). S vanilkovým ovesným dezertem od Kalmy a jahůdkou.

Na oběd si taky někdy zajdu i do restaurace a v takovém případě nejčastěji volím jakékoliv maso s jakoukoliv přílohou. Takže vcelku nenáročná, žejo. Zde ameriky zapečené se sýrovou omáčkou a brokolicí, kuřecí maso a salát.

Ale většinou si obědy dělám sama, a v takovém případě to vypadá nějak takhle. Těstoviny, maso, kukuřice. Hotovo, rychlé, snadné, dobré. A zasytí.

 

 

 

 

 

 

 

Prvním mým tipem jsou tyto lowcarb produkty. Já zvolila Perfect dish ve tvaru rýže, prodávají se ale i jako špagety. Jde o surovinu vytvořenou z rostliny Konjak a vody. Upřímně, za 60 korun jsem čekala větší senzaci. A hlavně nezasytí, což je u mě problém číslo jedna. Jinak bych chuť přirovnala…tak asi k ničemu. Taková planina řekla bych :D.

 

Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.

1 thought on “SnapsFromKitchen #1

Napsat komentář